Halkla İlişkiler Derneği'mizin olağan genel kurul toplantısını üyelerimizin etkin katılımı ile gerçekleştirdik.

Değerli İletişimciler, Halkla İlişkiler Derneği'mizin olağan genel kurul toplantısını üyelerimizin etkin katılımı ile gerçekleştirdik. Genel Kurulumuzun görevlendirmesi ile yeni bir ekiple birlikte HİD ve sektörümüz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Genel Kurulumuzda üyelerimizin Dernek için katkıları ve önerileri bizi ayrıca çok sevindirdi. Biz biliyoruz ki, derneğimiz ancak üyelerimizin kıymetli görüşleri ve katkıları ile sağlıklı yönü çizecektir. Divan Başkanlığını Prof.Dr.Alâeddin Asna’nın yürüttüğü Genel Kurumuza katılan ve bizleri oyları ile onurlandıran üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Geçen dönem Yönetim Kurulu'nda beraber çalıştığımız arkadaşlarım; Sibel Asna, Canan Bengiserp, Tuğçe Gürel, İpek Özgüden, Atacan Tırnova ve Yavuz Can Yazıcı'ya ekip olarak ortaya çok yararlı çalışmaları çıkarma fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum. Yeni Yönetim Kurulumuzda görev alan arkadaşlarımız;Ferda Hızar,Tuğçe Gürel, Barika Göncü, Serra Görpe, Serap Gökçebay ve Yeşim Beyla HİD'e gönül verip emeklerini koyacak arkadaşlarımızdır. Yeni yönetim kurulumuzun sektörümüze önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz.

1 yorum:

 1. Fugen hanım hayırlı olsun.
  Ben bu sene mezun oldum hayata ve mesleğe yeni adım attım .
  Hocalarımın hep kınayarak belirttiği gibi lütfen listenize manken güzellik kraliçesi gibi üyeler almayın ben bu derneğe çok inanıyorum ilerde önemli kademelerde yer almak istiyorum. Mesleğin zor olduğunu biliyorum üsümüze giydiğimiz ceketin ağırlığının farkındayım ve hazırım.
  okulda bazı akadaşlarımın anne ve teyzeleride bu meslek içindeler .ve onlara özeniyorum.
  mutlaka sizlerin de bildiği gbi içinizdeki uygunsuz davranışlar da bulunanları yada yakışmayanları ve özel hayatları Türk toplumu örf adetlerine ve iş hayatına ters olanları temizleyin.
  ben geldiğimde temiz bir dernek istiyoruum
  saygılarımla

  YanıtlaSil

Blog Arşivi

İzleyiciler